Skropstu un Uzacu Kursi

Kursu datumi online ir redzami:

instagram: robelita_beauty vai facebook: kosmetika profesionaliem un f: beauty 4 eyes lash&brow latvija

JAUNUMS !!!!

  1. Online kursi “Skropstu Laminēšana” cena 50,00 eur  un “Skropstu/Uzacu laminēšana” 65,00 EUR. Jūs saņemsiet mācību kursa ierakstu, kuru jūs varēsiet noskatīties un noklausīties tik reizes, cik jums nepieciešams. Pēc kursa Jūs saņemsiet sertifikātu LV un ENG. Visus darbam nepieciešamos līdzekļus Jūs varat iegādāties vēlāk mūsu internetveikalā www.robelita.lv Pēc teorētiskā kursa Jūs varat pieteikties individuālai praktiskai nodarbībai ar savu modeli (viena modele 50,00 eur) un dāvanā saņemt mācību grāmatu. Kursā ļoti saprotami un detalizēti tiek pasniegta informācija, tapēc kursi noderēs gan iesācējiem, gan jau strādājošiem meistariem. Apsolam, ka kursā ir liels apjoms svarīgas informācijas. Viss konkrēti un darbam noderīgi.
  2. Online kursi “Uzacu Meistars” 65,00 eur. Jūs saņemsiet mācību kursa ierakstu, kuru jūs varēsiet noskatīties un noklausīties tik reizes, cik jums nepieciešams. Pēc kursa izsniedzam sertifikātu LV un ENG. Visus darbam nepieciešamos līdzekļus Jūs varat iegādāties vēlāk mūsu internetveikalā www.robelita.lv Meistara starta komplekts tiek pārrunāts mācību laikā un doti padomi optimāla komplekta izveidei. Jūs varat pieteikties arī individuālai praktiskai nodarbībai* ar savu modeli (viena modele 50,00 eur) un dāvanā saņemt mācību grāmatu. Kursā ļoti saprotami un detalizēti tiek pasniegta informācija, tapēc kursi noderēs gan iesācējiem, gan jau strādājošiem meistariem. Apsolam, ka kursā ir liels apjoms svarīgas informācijas. Viss konkrēti un darbam noderīgi.   * Individuāli apmeklējot praktisko nodarbību varat pieteikties arī “Uzacu Laminēšanas” nodarbībai.
  3. “Beauty Master” divu dienu kurss(uzacu arhitektūra, hennas koloristika+skropstu keratīna laminēšana)285,00€
  4. “Skropstu keratīna laminēšana” – vienas dienas kurss(185,00€)
  5. “Uzacu Meistars” 1 dienas kurss(185,00€)
  6. “Uzacu Eksperts” 2 dienu kurss(285,00€) ietver uzacu laminēšanas 4 sistēmas
  7. “Bāzes kursi skropstu pieaudzēšanā- klasika” 2 dienu kurss(300,00€)1 diena teorija un prakse uz manekena, otra diena prakse ar modeli.
  8. ” 2-3 D apjoma skropstu pieaudzēšana” vienas dienas kurss (350,00€)

Mācību programma paredzēta gan praktizējošiem skaistumkopšanā, gan iesācējiem
Klātienes mācībās ietilpst teorētiskā daļa un darbs ar modelēm
Viss nepieciešamais mācību procesā tiek nodrošināts
Starptautisks sertifikāts nodrošina plašas darba iespējas
Veiksmīga biznesa attīstībai piedāvājam frančīzes programmu un trenera iespējas
Mūsu mājas  lapā, sadaļā :kursi, apskatāmas programmas