SKROPSTU LAMINĒŠANA+BOTOX

Kas ir skropstu laminēšana un Lash Botox?

Skropstu laminēšanas procedūra ir populāra visās Eiropas valstīs, tā jau strauji iekaro popularitāti arī pašmāju klientu vidū. Galvenais, ar ko šī procedūra atšķiras no pārējām, ir tas, ka šīs procedūras laikā nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentēts tevis pašas skropstu efekts. Pateicoties barojošiem komponentiem, kas ir procedūras laikā izmantoto produktu sastāvā, skropstas tiek piepildītas ar dažāda veida vitamīniem un keratīnu . Vēl viena šīs tehnikas priekšrocība ir tā, ka neviens no izmantojamajiem sastāviem neietekmē skropstu sakni, tikai pašus matiņus. Tāpēc sakne paliek neskarta. Lash Botox produkts papildus „ievada“ skropstā hidrolizētu keratīnu un hidrolizētu kolagēnu, kas nostiprina skropstas.

Procedūra

Procedūra tiek veikta vairākos posmos, pēc kārtas uzklājot dažādus komponentus. Sākumā no acīm notīra kosmētiskos līdzekļus. Skropstām jābūt tīrām, bez acu ēnām, tušas vai tonālā krēma. Otrā posmā uz acu plakstiņiem piestiprina speciālās silikona plāksnītes, uz kurām izkārto skropstas, lai veidotu izliekumu. Visu fiksē ar caurspīdīgo līmi uz cukura bāzes. Tā, protams, nav nekāda superlīme, tāpēc nav pamata bažām. Trešajā posmā uz skropstām uzklāj pirmo sastāvu, to apsedz ar plēvi, lai radītu pirts efektu. Tā rezultātā matiņi fiksējas un nostiprinās atlocījums/vilnis. Ceturtajā posmā skropstas apstrādā ar speciālu serumu, kas atver matu un palīdz nākamajā posmā piepildīt to struktūru, padarot matiņus biezākus, un kalpo, ka bāze skropstu aizpildīšanai ar pigmentu. Tad skropstas “aizpilda” ar speciālu pigmentu. Tas ir etaps, kad skropstas iegūst tev vajadzīgo krāsu. Procedūras noslēgumā skropstas “aizpilda” ar keratīnu. Process ilgst aptuveni 60 minūtēm, kuru laikā klienta uzdevums – gulēt ar aizvērtām acīm. Procedūras ilgums var būt atkarīgs arī no klienta skropstu garuma.

Kāds gaidāms rezultāts?

Pēc procedūras tu iegūsti pagarinātas skropstas bez pieaudzēšanas, uzlocītas un vēlamā tonī nokrāsotas skropstas. Sākumā izskatās, ka skropstas it kā salīp kopā, bet no šī efekta nav jābaidās. Rezultāts būs pamanāms pēc 24 stundām. Acis izskatīsies plaši atvērtas un izteiksmīgas, acs kontūra pasvītrota, bet skropstas – tumšas, kuplas un spīdīgas

Teorētiskā daļa:
Acu formas, tipi;
Acu slimības, kontrindikācijas;
Higiēnas normas;
zināšanas par produktiem;
procedūras sagatavošana, progresa gaita;
Skropstu kopšana pēc procedūras;
problēmu risinājumi;
iespiests teorētiskais materiāls.

Praktiskā daļa:
Prakses laikā mēs nodrošinām visus nepieciešamos līdzekļus;
Pēc apmācības visus instrumentus var iegādāties vietējā līmenī.

Izsniegts starptautisks sertifikāts.

Apmācība ilgst 1 darba dienu.
Cena – 165 EUR

Kā reģistrēties?

+37126520767

info@robelita.lv